ZALOGUJ SIĘ!

Boisko

 

Kraina Futbolu to jedyne w Warszawie mini boisko piłkarskie ze sztuczną trawą położne w centrum handlowym. Jednym z wielu atutów jest lokalizacja, gdyż nasze boisko znajduje się w centrum handlowym Blue City. Jest to ścisłe centrum Warszawy, doskonale skomunikowane z resztą miasta. Blue City zawsze było kojarzone z szeroką ofertą skierowaną do dzieci oraz ze sportem ogólnie. Nasze boisko jest właśnie dedykowane dla najmłodszych, zarówno chłopców i dziewcząt (przedszkole piłkarskie, akademia piłkarska, treningi indywidualne oraz organizację piłkarskich urodzin). Dzięki doskonałej jakości i uniwersalności mogą grać tu także dorośli (wynajem, eventy firmowe). To prestiżowe miejsce ma także swoje plusy w postaci darmowego i zadaszonego parkingu, na którym każdy znajdzie wolne miejsce.

Kolejnym atutem tej lokalizacji boiska jest możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Gdy Państwa dzieci trenują pod okiem fachowych trenerów, rodzice w tym czasie, zamiast czekać pod drzwiami, mogą zrobić zakupy czy spędzić czas przyjemnie w restauracji.

Nasz piłkarski obiekt nazwaliśmy Krainą Futbolu, bo wierzymy, że będzie to miejsce magiczne. Przekraczając próg naszego lokalu w Blue City nagle będzie można się przenieść w inny świat – Krainę Futbolu. Tworzymy miejsce, które jest odpowiedzą na Państwa potrzeby. Boisko jest w pełni bezpieczne, otoczone profesjonalnymi miękkimi matami i wyposażoną najnowocześniejszą sztuczną trawą. Pomieszczenie, w którym znajduje się boisko to około stu metrów kwadratowych i niemal cztery metry wysokości. Tego typu zamknięte obiekty sportowe są bardzo popularne w zachodniej Europie. Rodzice mają możliwość obserwowania swoich trenujących dzieci przez specjalne szyby z recepcji. Całość dopełnia funkcjonalne pomieszczenie szatni wraz z zamykanymi szafkami oraz pełnym węzłem sanitarnym.